kocir

V jakym městě jsou pyramidy??/(_)

Nejlepší odpověď
annas

V jakém městě jsou pyramidy?
V jednom velmi známém městě, které navštěvují turisté.

Které město to je, určitě si vyberete z odkazu sám.

https://www.go­ogle.cz/search?q=Py­ramidy+ve+m%C4%9­Bst%C4%9B+v+A­frice&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=9_1uVcDILuy­U7QaZgIKAAQ#q=py­ramidy+v+Afri­ce

Další odpovědi
pusinka50

Nejznámější jsou tři pyramidy v Egyptě, v městě Gize. Cheopsova, Chefrenova a Menkaureova pyramida.
Jestli chceš vědět víc, musíš svou otázku rozšířit v doplnění otázky.

gecco

V ´pyramidálním´??
😛

Drap

Pyramidy jsou v celé řadě měst. Pokud neupřesníš o které pyramidy se ti jedná, tak ti niko nedokáže uspokojivě odpovědět.

ten který je

V Praze. 🙂
http://www.ore­a.cz/cz/orea-hotel-pyramida

arygnoc

v bratislave je dokonca otočená hore nohami …
ale blava nie je v afrike …

;-Q

annas

Ad pusinka. Na DÚ apod. nemáme reagovat, někde jsem vložila odkaz se zprávou od admina. Navíc je to i důvod k nahlášení závadné otázky. Záleží na tom, zda si někdo otázky všimne.

Navíc je snadné si najít na netu. Proto nikdo z nás neodpověděl.

pusinka50

Aha, mně bylo divný, že nikdo konkrétně neodpověděl. Nějak mi dělá potíž rozeznat domácí úkoly od ostatních zvídavých otázek. Tak se omlouvám za svou odpověď.