Mr.Fake

Cestování do Egypta …

Ahoj chtěl bych se zeptat když chci jet ze synovcem do Egypta..Má svůj pas ale chtěl sem se zeptat jestli potřebuji Nějaký doklad že to není můj syn..

Nejlepší odpověď
Michal Kole

byla by dorbá plná moc, že rodiče souhlasí v úředním jazyku Egypta.

Další odpovědi
_zabicka

Ahoj,
cestuji takto každý rok se svoji dcerou a mladší neteří. Máme vždy pas a plnou moc. Jistota je jistota a myslím, že to platí dvakrát, pokud cestuješ mimo Evropu.

Zdroj: www.dovolena.cz

Michálek1245

Dobrý den, je to super dotaz. Hodně lidí o tomhle moc neví. Já osobně doporučuji vždycky se zeptat přímo na konkrétní ambasádě, která má aktuální informace a většinou tam jsou lidi, kteří vám dokážou dobře poradit. Kontakty na ambasádu najdete na webu https://www.am­basady.cz/ který tyhle informace sdružuje. Je tam i otevírací doba, kdybyste si chtěl udělat výlet osobně. :)

Jakub Tlapal

Dobrá informace. Mě by třeba nenapadlo, že je ještě něco jiného kromě pasu potřeba. Je teda pravda, že já cestuju jenom se svými dětmi a zatím jsme byli jenom v Evropě. Manželka mě už vloni říkala, že by chtěla letět do Egypta, tak se tomu letos v zimě už asi nevyhnu. Už jim zařídila pasy a našla si na https://www.cklub­.cz/pruvodce/e­gypt/sharm-el-sheikh zájezdy do Sharm el Sheikh, jen nevím, kdy to tam bude nejlepší.