einherjar

DŮLEŽITÉ!!!! Všichni znalci metalu, PROSÍM ČTĚTE!!!!

Nevíte, jaký typ automatických bicí používaly Running Wild na deskách Victory a The Brotherhood?

Odpovědi
cochee

:D stal ses obětí buď nepřesného překladu, nebo jsi špatně porozuměl originálnímu anglickému textu. Na těch dvou albech bubnoval nějaký Angelo Sasso, který byl označen na anglické Encyclopædii Metallum za „výplachový bicí automat,“ zřejmě pro jeho monotónní a neinvenční styl hry.

Zdroj: http://www.metal-archives.com/re­views/Running_Wil­d/The_Brother­hood/1451/