Klarisa

Duch v telefonu

Mám ducha v telefonu a potřebuji odborníka na duchy,který se tím zabývá.Nevíte někdo o někom?Myslím,že je to jediný důkaz,který dokazuje existenci posmrtného života.Je to tvář usmívajícího ducha a objevil se v telefonu když jsem natáčela vnučku.Den před tím mi umřela mamka.V obchodě si nevěděli rady,chyba v telefonu není,byl i v opravě.
Doplňuji:
Už jsem to zkoušela poslat do mobilu i na internet,ale nejde to,objeví se něco jiného a telefon ukázal pouze pořadí čísel a rok víc jak 2300.Telefon jsme museli vypnout a zapnout znovu a šel.Pokusím se to zveřejnit pokud to půjde.

Nejlepší odpověď
ten který je

Zde možná najdete pomoc.

Zdroj: www.wahlgrenis.cz

Další odpovědi
anetadela1

Jé, to bych ráda viděla 🙂

afro.minerva

Nezlobte se, ale jsem dost skeptická… Ale chtěla bych to vidět… Můžete to video zveřejnit?