UltraFan

Dresscode v restauraci Oblaca?

Nemáte někdo zkušenosti dresscodu v této pražské restauraci na Žižkovské věži?

Odpovědi
Malvína

Stačí zadat do obrázků (já vyhledala přes Google) název restaurace s dress code. Je možno využít k inspiraci.
Myslím si, že pokud se nejedná o nějakou akci, ale klasické navštívení restaurace, dress code není určen. Ale rozhodně není namístě přijít v teplácích nebo jak do nějaké hospody. Žena v šatech, elegantních, muž v košili, společenských kalhotách, kravata nebo motýlek nejsou nutné. Sako samozřejmě vhodné je.