on

dratěný plot

jaká je cena za zhotovení plotu z drátěného pletiva s betonovou podrovnávkou?

Nejlepší odpověď
anonym

Vezměme to tak: záleží na dohodě. Když zadáte práci firmičce, může si vzít za hodinu práce cca 300 korun za pracovníka. Ale můžete se dohodnout na ceně celkové práce a tak je to pro vás výhodnější.
Na www.ulozto.cz se dá stáhnout zkušební Ceník stavebních prací.
Když budou na díle 4 pracovníci, tak v den kdy se začne s vyměřováním, vyrýpáváním zeminy, tak se dá zabetonovat asi 10 běžných metrů. Další dny těch 20 bm.
Když ale práci zadáte ‚místním zedníkům‘ v rámci fušky, nabídněte jim 130 korun/hod. Budou-li mít větší nároky, slevte jim na 110 s jídlem a pitím, jinak spánembohem s takovými. Tohle není těžká práce, jen je rozpovídat aby sdělili zda umí vázat pletivo na sloupky, zda ví jak se upevňují rohové vzpěry.

Zdroj: http://uloz.to/hle­dej/?q=Cen%C3%AD­k+stavebn%C3%AD­ch+prac%C3%AD

pavla233

Mrkni na web http://www.ces­keploty.cz/ , mají tam zajímavé ceny plotu i pletiva