Michal Kole

Dovolujete svým dětem, aby si do školy, braly tablety, notebooky, fotoaparáty, MP4 přehrávače (o mobilech nemluvím) ?

Mobil dítě potřebuje, aby jste ho mohli zkontrolovat jestli se ze školy vrací OK, když jste v práci.

Mě škola nechtěla notebook dovolit, aby mi jej kluci nezničili a škola to nemusela řešit.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Já si do školy beru akorát mobil a iPod, ale oboje si pečlivě hlídám. Notebooky a podobně nechápu, mám názor, že co je psáno, to je dáno, a když má někdo všechny zápisky v notebooku a něco se mu pokazí, tak je nahranej. Navíc nám zakázali používat zásuvky, takže žádné nabíjení… To jsem na ně zvědavá.

Další odpovědi
anonym

ne nedovoluji synovi aby si bral do školy ani notebook atd, chodí do sedmé třídy tak tam ho zatím nepotřebuje mívá u sebe jen mobil
Doplňuji:
celkem chápu že škola za takové věci nechce brát zodpovědnost,ono uhlídat už samotné děti o přestávkách dá fušku natož ještě hlídat jejich osobní věci

baghira

Můj starší synek (6. třída ZŠ) nafasuje školní notebook. Samozřejmě mu ho dovolím nosit do školy, když je školní. Ten mladší ještě žádnou techniku nepotřebuje.
Mobil do školy nenosí ani jeden.