JaserUpir

Dotykovy Mobil poradte

Kdyz budu met dotykac hodne poskrabany tak nebude fungovat ???pls poradte

Odpovědi
Andrej99

Podle mě bude.. Jen na něj budeš hůř vidět a případný prodej bude dost horší;)

Bedy

Fungovat bude, jen ta čitelnost bude horší. Dokonce znám případ, kdy i rozkřápnutý displej na dotykáče normálně fungoval.
Jen ta viditelnost nebo spíš teda čitelnosti byla menší – přecejenom to byl docela velkej pavouk.

anonym

tak přesně pro tento účel je tu web http://lepsite­lefon.cz který umí poradit dotykáč v mžiku …
Doplňuji:
omlouvam se tato odpoved patrila k jine otazce (sypu si popel na hlavu)