dodole

Dotaz ohledně mobilního telefonu. Odpovídá cena výkonnosti telefonu?

Chci i koupit nový telefon..A kamarád mi poradil stránku „www.darkyzci­ny.cz“..No tak jsem se tam tak díval..A padl mi do oka jeden.. Jen bych se chtěl zeptat..Zda cena odpovídá výkonnosti telefonu 🙂 Odkaz na telefon je zde : http://darkyz­ciny.cz/telefo­ny-5-53/2258-doogee-voyager-dg300-5-ips-2500mah-android-422-cz-mtk6572-2jadro-13ghz-4gb-3g-gps-2sim-wi-fi-5mp.html
Děkuji za všechny odpovědi 🙂

Odpovědi
gecco

Vykašli se na zprostředkovatele DarkyzCiny (stejně ti za nic neručí – záruka, zda dojde…, vše by sis musel dojednávat s tím dodavatelem v Číně) – objednej si jej přímo u prodejce – http://www.ali­express.com/pre­mium/doogee-dg300.html?lty­pe=wholesale&d=y&o­rigin=y&SearchTex­t=doogee+dg300&i­nitiative_id=AS_201­50103162230&is­ViewCP=y&catId=5090301 – levně a skoro bych řekl, že i s větší ´jistotou´…
😉

ananas9

Super výkon za tu cenu.

Michalov

Můžete mi prosím někdo poradit kvalitní, a opravdu výkonný telefon? díval jsem se, že nabídka je opravdu velká, ale já chci za svoje peníze opravdu kvalitu.

Jiřinvorac

Já nedám dopustit na Honor, měl jsem 6X, a teď jsem si koupil jejich nový Honor 20, který má i s porovnáním u konkurence opravdu neskutečně dobrý poměr mezi cenou a výkonem.

Michalov

A ten honor 20 má jaké specifikace? jakou má ramku? a foťák?

Jiřinvorac

Mrkněte přímo k nim na stránky https://www.hi­honor.com/cz/e­vents/honor-20-global-launch-event/, má 6 gb ramku, 48 MPx foťák, je to prostě nabušenec za dobrou cenu.