Jan12345

Může žák dostat 2 z chovani za to, že probouchl dveře, které stojí 1000 Kč?

Dobrý den,může někdo dostat 2 z Chovani za to že probouchl dveře které stojí 1000kc?

Odpovědi
Rakira

jo už se mi to stalo :)
Ne dělám si srandu ale vím že jo.
Za zapomínání taktéž.:(

iceT

A klidně bych přidala náhradu dveří, co má kdo mlátit s cizím majetkem.

Drap

Může. Ale o tom nerozhodujeme my, ale vedení školy

anonym

klidně i vyhazov s rozbitými dveřmi. my to neovlivníme

anonym

Jestli jsou i jiné přestupky, tak se to všechno sečte a pak opravdu i za probouchnuté dveře může být i ta dvojka.
Dveře jsou už ta poslední kapka, kterou přetekla učitelce trpělivost.

tforro

Co by nemohl. Asi bude záležet na okolnostech, ale pokud to bylo kvůli výbuchu vzteku, mám navrh na řešení, jak se dvojce z chování vyhnout.
Dojdi za učitelem, který s tím mná co dočinění a omluv se. Dojdi za ředitelem, řekni, že si uvědomuješ svou chybu, že nezvládáš vztek a že by jsi chtěl navrhnout výši trestu > třeba jen ředitelskou dutku a že zajdeš k psychologovi…

Kelt

Přečti si školní řád, zda se to tam píše. Tam jsou obecná pravidla, jak se má žák chovat. Bratr dostal 2 z chování za to, že hodil přezůvkou a rozbil část světla. Nezáleží na hodnotě poškozené věci. Doma také rozbíjíš dveře a okno?