Avatar uživatele
Milinečka

Dostanu se na střední pedagogickou se čtyřkou z matematiky?

Ahojky!
Potřebovala bych s něčím poradit.
Jsem v 9.třídě a ráda bych šla na střední pedagogickou,ale nejde mi matematika..ať se sebevíc učím 3–4 hodinky,tak mi to pořad nejde..mám dvě doučování.. s učitelkou a s kamarádem ..z češtiny mi vychází 1/2 a z chemie 3 ,jinak ze všech předmětu mám za 1 a za 2..Myslíte,že mám šanci se tam dostat ?:(

Zajímavá 0 před 1629 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kazatel

No, ten kdo nezvládá matematiku na úrovni základní školy by patrně neměl být učitel. Nebo bys chtěla, aby vás ve třídě učil takový trotl, co třeba píše hrubky? Mimo to, matematika na této úrovni je o logickém myšlení. Nicméně ze střední pedagogické by to snad pro práci s předškoláky mohlo stačit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Jak to máme vědět? Neznáme Tvé slabiny… Je problém v chápání? Nebo se jen šrotíš? Není každému dáno technicko-fyzikální myšlení. To nemusí být nutně překážkou schopnosti předávat vědomosti druhým. Můj problém je přesně opačný. Ač jsem, myslím, technicky velmi zdtatný, nemám dar své znalosti, zkušenosti a poznatky předávat dál.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Tady to nikdo netuší. Známky nejsou vše, každá škola může mít trochu jiné podmínky přijetí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Klidně se tam dostaneš. Budeš tam ale houby platná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Klíďo píďo kalkulačka, mobil počítač vše nahradí možná budeš lepší než některý vzdělanec s titulem z Turba fakulty Plzeň, neb někteří urození pánové kteří diplomky opisují a pak se naparují / čechrají péříčka dle Hradního pána / v různých funkcích.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek