BurTon

Dostal jsem druhou pokutu za nadměrnou rychlost během jednoho měsíce.

Poprvé mi řekli, zdali mě chytí ještě jednou za stejný přestupek, seberou mi řidičák. Včera, když mě stavěli podruhé mi řekli to samé. Obě pokuty byly ve výši 1500,– a dali mi po dvou bodech. Mám tedy teď čekat, kdy mi řidičák seberou nebo mi ho neseberou, když mi to řekli už dva krát.?
Doplňuji:
obě byly v obci na padesátce. Poprvé jsem jel 72km/h > 1500,– a 2 body. Podruhé 79km/h > 1500,– a 2 body.

Nejlepší odpověď
Kura

Důležitý je, o kolik a kde jsi překročil rychlost. Můžeš upřesnit obě pokuty ?
Doplňuji:
Podle bodovýho hodnocení, by ti měli opravdu vzít papíry hned po prvním přestupku. V obci se totiž bodově a finančně postihuje překročení rychlosti DO 20 km/hod a při překročení se odebírají papíry. Ty jsi opravdu ten „borec“ co to překročí 2× za sebou než ho dostihne papírování. Podruhý už ti ho měli i podle mě vzít na fleku a nechat tě auto zabezpečit na místě a dělej si co chceš. V tvém případě BOHUŽEL bylo to, že než proběhlo papírování, tak jsi to udělal znovu. Jen dotaz na tvou psychiku : je to fakt nutný jezdit 80 v dědině ? Opravdu seš takovej frajer ? Opravdu si myslíš, že když ti tam vběhne děcko že zastavíš stejně v 80km rychlosti tak jako v 50 km rychlosti ? Než se tady dotazovat, by jsi se měl nad sebou zamyslet ! ! !

Další odpovědi
Braník

Měli ti ho sebrat hned napoprvé a byl by klid,takový jezdce mám nejraděj,myslí si,že jsou piráti silnic až do doby než na ně dojde,nezlob se na mne,ale rychlost se má dodržovat,jak v obci,tak mimo obec.

pusinka50

Ti policisté si tě zřejmě neověřili v počítači a tím nenašli tvůj první přestupek. Na potřetí se ti to může už nevyplatit. Mimochodem, od čeho myslíš, že je všude na světě zákon omezení rychlosti, domníváš se snad, že platí jen pro ty ostatní a ne pro tebe???!! Takovíhle nezodpovědní mladí lidé zabíjejí na silnicích dnes a denně jiné nevinné a podle zákona jedoucí řidiče!! Ale to jde zřejmě mimo tebe…!!

autacek

No, takhle, namísto dohadů tady nahlédni sem:
http://www.12bo­du.cz/bodove-prestupky.php
Dle http://www.12bo­du.cz/bodovany-prestupek-125c-1f-3.html
jsi spáchal jednotlivý přestupek za tři body, ani bych se nedivil, kdybys byl policisty o počtu bodů informován chybně. Body přiděluje až úředník a vzhledem k tomu, že jsi tento přestupek spáchal opakovaně v rozmezí 12ti měsíců, v brzké době ti přijde obsílka s uložením sankce odnětí řidičského oprávnění na 1–6 měsíců.

Pepa88

Protože policie nechce mít problém se zbytečnými soudy, tak zvyšuje reálnou toleranci z 5 – 8% (které přístroje skutečně mají) na konstatní odečet 10 km / h (což sedí i při 130 km / h, takže to mají jisté úplně vždycky – rychleji totiž nikde není dovoleno jet, takže není tolerance relevantní argument).

Tedy, poprvé Ti dali pokutu jako by jsi překročil rychlost o 12 km / h a podruhé jako by jsi překročil rychlost o 19 km / h. Proto jsi trestán tak, jak jsi trestán…

Pozor, strážníci se na to koukají jinak a nejsou takhle limitováni (proto se s nimi taky často někdo soudí – a strážníci často prohrávají 🙂 ).

Reezo

dokud ho máš a nikdo ti písemě nedal, že ho nemáš, tak bych to neřešil. Akorát strašili, ale dej pozor na vybodování 🙂

arygnoc

hm.
BurTon by mal ísť na povinnú brigádu do márnice, kde zvážajú obete dopravných nehôd.

Doporučujem:
predať auto. odovzdať vodičák.
.
to, že v parlamente, o vláde a vôbec všetci tí papaláši kašlú na zákony, to vám môže byť jedno, je ich iba pár.
Ale keď prestane ctiť zákony ľud (najvyššia povolená rýchlosť je zákon), tak to tu za chvíľu bude anarchia. a kopec mŕtvol.

BurTon

Nepotřebuji vaše moralistické názory. Obě pokuty jsem dostal v noci na přehledném místě, kde nehrozí vběhnutí dítěte do vozovky.

arygnoc

Nepotrebujeme tvoje hazardovanie.
Pre svoju bezpečnosť. I pre bezpečnosť ostatných, tvoja bezpečnosť nám je ukradnutá.