Dost me trapi drogy.Videl jsem uz dost mladych lidi,z kterych se stali trosky.

Drogy maji jednu vlastnost – mohou znicit astralni telo.Jak koncne s drogami zatocit?Co myslite?Moje reseni – ti,co drogy vyrabi a prodavaji,a to bez ohledu na mnozstvi drogy, tak je IHNED pochytat a umistit do kamenolomu ,ztrata identity, na telo a celo vypalit cislo,dozivot­ne,zvyseny rezim.Ti ,co drogy zerou,tak ty umistit do pracovnich taboru,dozivot­ne.pak by nebyli ,kdo by drogy uzival a kupoval.Co vy na to?
Doplňuji:
Vsechna tato opatreni by zajistovala armada,specialni sekce.Bylo by dobry taky drogy sledovat nejak pres satelit,a hned vypalit jejich vyskyt kdekoli na zemi.

Nejlepší odpověď
quentos

My na to, že je to nesmysl podobně jako každé jiné extremistické řešení. Je to jejich život, a co s ním udělají, je jen jejich problém.
Jediní uživatelé drog, o nichž výše uvedené neplatí, jsou kuřáci: otravují totiž vzduch nekuřákům a tím do svého problému zatahují nevinné oběti. Dělají ze sebe diskriminované chudinky, zatímco diskriminovaní jsou naopak nekuřáci.

Další odpovědi
Hamon

Kde je poptávka, tam bude vždy i nabídka. Restrikce povedou jen k tomu, že cena více vzroste a tak se zvýší i přidružená krimininalita. Tím nechci říct, že jsem pro liberalizaci, to v žádném případě. Ale je potřeba problém řešit koncepčně.

rorajs: film jsem neviděl, ale knížka je jedno z nejdrsnějších, co jsem kdy četl. Zároveň doporučuji k přečtení Memento od Radka Johna.

anonym

Zřejmě jsi přesvědčený, že máš v problému drog jasno. Ono to ale tak jednoduché není. Drogy sice narkomany ničí, ale to dělá alkohol s alkoholiky také. O cigaretách se ví, že „ničí zdraví“, ale jak chceš kuřákům diktovat, aby nekouřili? To chceš zakázat drogy, alkohol, cigarety, u jiných závislost na sexu, na hracích automatech…atd.? Uvědomuješ si, že kdybys chtěl odstranit všechny možnosti, aby se jimi člověk zničil, tak bys téměř nenašel oblast, kterou by se dalo minout? Ať okrajově, nebo zcela zjevně nás ničí skoro všechny složky našeho života.
Přesto pochop, že máme demokracii a je tedy na úplně každém člověku, pro jaký způsob života se rozhodne. Nemůžeš nikoho nutit, aby „v zájmu záchrany astrálního těla“ nedělal věci, které mu škodí. To by totiž bylo „omezování osobní svobody“.

postcd

spíš najít distributory, než trestat oběti, kdybys byl v jejich kůži a měl jejich podmínky, pravděpodobně bys ty drogy taky bral

huxa

Tak mě napadá, kdo takovou otázku může položit, buď malé dítě, nebo feťák, který chce svoje problémy házet na jiné lidi a tímto si říká o pomoc.
Pokud nejsi to druhé, půjdeme na to racionálně-

  1. Co je podle tebe droga? Heroin, pervitin? Marihuana? Alkohol? Káva? A pokud budu kávovník pěstovat na okrasu, budu do nich také počítán? A pokud si doma budu vyrábět marihuanovou mast, také?
  2. Třeba zmíněný heroin je vážně drahý a berou ho většinou vysoce postavení lidé, manažeři velkých firem, …, kteří mají starostí nad hlavu a chtějí si odpočinout (je to pro nich antidepresivum), pokud bys tyto lidi odebral, řekl bych, že velká část firem by přišla o hodně lidí a také by prostě skončily.

Pokud by se to zrealizovalo dle tebe a braly by se za drogy věci nelegální, z ČR by kolem půl milionu lidí muselo být exportováno do těch koncentráků + 100 tisíc lidí, kteří by sem jeli jako dozorci (pozůstalí by jim museli všechno platit). Představ si to, naženeš všechny „feťáky“ na jedno místo s pár „nefeťákama“, kteří je musí hlídat a strážit 24/7. Dopadlo by to jako ve věznicích-dozorci by začali také fetovat, navíc by mohli brát „fet“ jako úplatek…

Jak řekl jeden můj moudrý kámoš: „Je mi jedno, jestli si strkáš prst do zadku, dokud ho nezačneš strkat mně.“

ten který je

To není tak jednoduchý,vždyt by v kamenolomu skončil i prodavač z drogérie prodávajíc čikuli.

rorajs

podivej se na film my děti ze stanice Zoo je to na youtube !!!

Nuk nuk

Jenda věc jsou drogoví dealeři a druhá narkomané sami od sebe. Proti dealerství existují jasné zákony.
Narkomanie sama od sebe není problém řešitelný násilím. Mezi narkomany jsou lidé, kteří začali z frajeřiny, ale drtivá většina narkomanů do toho spadla, protože hledala útočiště a únik od různých problémů – doma, ve škole, mezi kamarády, různě. Takže je, jako v lecčems potřeba řešit příčinu, ne důsledek. Znám pár lidí, kteří se závislosti definitivně zbavili. Znám také organizaci, která s těmito lidmi pracuje. Má téměř 100% úspěšnost právě proto, že řeší kromě závislostí i jejich důvod u konkrétních lidí a učí je hledat smysl života, protože to je to, co většině narkomanů chybí.

GustaCz

Sice mě taky drogy trápí,
ale bohužel takové věci nemůžeme zastavit,
lidi bohužel dělají ledasco, ale NIKDY to nepochopí co dělají,
nebudeme se pléct do jejich životů
Říká se : Pokrok nezastavíš.

anonym

Takoví si ničí astrální tělo dobrovolně a rádi. Na nich se po nějaké době projeví boží mlýny a to je dobře. Aspoň se ode mě oddělují. Samozřejmě drogy pojmenovat a zakázat.
Doplňuji:
Armáda a sekce, jo? Vždyť právě u nich by pracovali dodavatelé a konzumenti. Otázka drog je složitá. Nejde říct zakažme to. Právě ta speciální sekce by zabavené drogy prodávala dál. Podívej se jací lidi pracují u policie, jací jsou bodyguardi. Je to svět který akceptuj, najdi si v něm nějakou hezkou oblast a neztrácej čas větrnými zámky.