paul1

Došlo k nějakým změnám v poskytování služeb Youtube?

Doslechl jsem se o nějakých změnách v poskytování služeb Youtube. Bude možné nadále si stahovat videa zdarma? A bude možné je zdarma i přeposílat?

Nejlepší odpověď
led

Začínam mať pocit, akoby to priame zdarma sťahovanie zrušili. Nejde mi doterajším spôsobom priamo zo stránky bez externého downloadera sťahovať.
Ak máte niekto iné skúsenosti, prosím napíšte.

Preposlať možno pomocou odkazu skopírovanej internetovej adresy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

… aktualizujeme zmluvné podmienky služby YouTube („Podmienky“). Našim používateľom chceme objasniť Podmienky a zaistiť transparentnosť. Podmienky boli podobne aktualizované v USA v novembri 2020. Tieto zmeny by nemali výrazne zmeniť váš prístup alebo používanie služby YouTube.

Súhrn zmien:

Obmedzenia pri rozpoznávaní tvárí: V zmluvných podmienkach už bolo uvedené, že bez súhlasu dotknutej osoby nemôžete zhromažďovať žiadne informácie, ktoré by ju mohli identifikovať. Aj keď sa to vždy týkalo aj informácií z rozpoznávania tvárí, nové Podmienky to jasne uvádzajú.
Právo na speňažovanie služby YouTube: YouTube má právo speňažovať všetok obsah na platforme a vo videách kanálov, ktoré nie sú v Partnerskom programe YouTube, sa môžu zobrazovať reklamy.
Autorské poplatky a zrážky dane: Pre autorov, ktorí majú nárok na platby výnosov, budú tieto platby z pohľadu daní v USA považované za autorské poplatky a spoločnosť Google bude z týchto platieb zrážať dane tam, kde to bude vyžadovať zákon.

Pozorne si prečítajte aktualizácie Podmienok. Pre používateľov mimo USA začnú nové Podmienky platiť od 1. júna 2021. Ak budete pokračovať v používaní služby YouTube po tomto dátume, vyjadrujete tým súhlas s novými Podmienkami. Upozorňujeme, že ak ste svojmu dieťaťu dovolili používať službu YouTube Kids, prijatím nových Podmienok ich prijímate aj v mene svojho dieťaťa.