Lurius

Doprava zboží na eBay (Free shipping)

Nechápu to…

Když si člověk něco objedná u nás ze vdálenějšího města, tak zaplatí za dopravu přes 100Kč, ale když si na eBay objednám předměty do 100Kč z druhého konce světa, tak nezaplatím za dopravu ani korunu, jak je to možné?

Na eBay si klidně objednáte předmět za korunu a neplatíte poštovné…

Nejlepší odpověď
anonym

Dotyčnému obchodníkovi se to – zřejmě, vyplatí (průměrná výše ´obchodu´ je určitě vyšší, takto také naláká/udrží zákazníka…).
😉