peterd108

Je lepší na reklamace Ebay, nebo Amazon?

Chtěl bych si koupit věc, kterou prodávají na ebay.de i na amazon.de za stejnou cenu. Který obchod je lepší z hlediska následné reklamace? Mohl bych poslat reklamovat zboží do Prahy na pobočku Amazonu?

Odpovědi
Edison

Amazon hlavně postupuje podle Evropských, nebo dokonce Českých předpisů. Jestli při nákupu na .de lze reklamovat v Pze si ověř u nich.

S reklamací u ebaye jsem nikdy neměl problém, ale je to na delší lokte a přiznávám… i když jsem problém nikdy neměl… s nejistým výsledkem.