Avatar uživatele
Michal Kole

Dopouští se úřednice na Úřadě práce trestných činů zpronevěra a krácení daně, když nezaměstná občana ?

Logicky: Nezaměstnaný nedostává jenom podporu v nezaměstnanosti, ale často i jiné sociální dávky, např. příspěvek na bydlení, stát navíc platí zdravotní pojištění.

Když úřednice na úřadě práce člověka nezaměstná, tak toto musí platit stát = zpronevěra státních peněz

Krácení daně = Když je člověk vinou úřednice stále na úřadě práce, tak logicky neodvádí daň z příjmů

Poslat občana samotného za zaměstnavatelem není mnohdy rozumné, protože občan může být trdlo a podělá si to na pohovoru nebo si napíše falešný životopis a zbytečně té úřednici přidělává práci, že mu musí hledat jiného zaměstnavatele.

Takže rozumnější a efektivnější je, kdyby úřednice z úřadu práce zvedla zadek a šla s občanem za zaměstnavatelem ukecela ho, aby občana zaměstnal, aby netratil stát.

Úřdenice má na rozdíl od mnohých občanů, růná školení jak jednat s lidmi, takže je pravděpodobnější, že práci vyjedná, než občan, např. 18tý absolvent po škole, se kterým ještě mlátí hormony a jediné co jej zajímá je, kde se může vyřádit na motorce.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Vlk-Gabriela před 3403 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

povinnosťou úradu práce (inštitúcie) nie je nájsť klientovi prácu, ale kontrolovať ho, či si hľadá prácu (a veci s tým súvisiace, teda napr. prečo niektorú prácu nechce alebo nemôže vykonávať a pod).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pracovníci UP nazamestnávajú, pomáhajú nezamestnaným pri hľadaní práce (nehovorím o spôsobe pomoci a jednania s nezamestnaným), ponúka z databázy voľných pracovných miest, vedie dokumentáciu o nezamestnanom, jeho hľadaní, finančných príspevkov v rámci zákona a podobne. Niekedy ale aj oni šľapnu vedľa, viď ponuka 55 ročnému nezamestnanému technikovi - člen baletu v divadle (nie je trochu starý na balet?).
Ale ak niekto nechce, alebo hľadá špeciálnu prácu (veľa peňazí, minimum práce) tomu žiadny Úrad práce nepomôže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Robert_PM

Tobě ty Dobřany budou slušet. Na oddělení 13 (akutní neklidy) si už personál určitě brousí zuby:-).

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony