achjo123456

zpronevěra

zpronevěřila jsem větší obnos finančních prostředků několika lidem. Na policii mě udal jeden člověk, kterému jsem zpronevěřila 80000,– musím nahlásit i zbytek, když ten nebyl nahlášený na policii a řeší ho v práci?

Nejlepší odpověď
pusinka50

A ty se tím tu ještě chlubíš???!! Basu na tebe na pár let, ono tě to pak přejde

Další odpovědi
anonym

Jak nikdy neřekl doktor Plzák, zatloukat, zatloukat a zatloukat.

Drap

Zachovej klid, na všechno se přijde !

novaky

nahlas to. to je jasný

arygnoc

kde niet žalobcu, niet sudcu.

váš zamestnávateľ má povinnosť nahlásiť trestný čin, ale bola by hlúposť na to upozorňovať (bez ohľadu na to, čo si o tom myslím).

súdená môžete byť iba za to, čo vám súd preukáže.
máte právo nevypovedať (ak by ste priviedla trestné stíhanie na seba alebo osobu blízku), ale tam je zasa hrozba, že sa v tom začne rýpať vyšetrovateľ a váš zamestnávateľ je potom povinný spolupracovať.

achjo.

anonym

Ty máš teda dotazy, ty si teda číslo