reika

Doporučíte dobrý, tichý hotel v Praze, okolo 1500,–/noc pro 2 os.?

Chystám se v prosinci do Prahy, poraďte mi nějaký dobrý hotel dle vaší zkušenosti. Padl mi do oka hotel ALFONS****, ale podle recenzí je prý hlučný a probíhají tam právě rekonstrukce. Znáte ho? Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Už jsem dlouho v Praze nebyla, ale na školních zájezdech jsme byli několikrát ubytováni v AZ Hostelu v Jindřišské ulici, kousek od Václavského náměsti. Sprchy a WC jsou ale na chodbě, nikoliv přímo v pokoji. Zda je hlučný – záleží jen na náštěvnících.

Záleží na tom, co považujete za dobrý hotel.

https://az-hostel.hotel.cz/

Podívejte se i na recenze.

Další odpovědi
DanVancz

My byli ubytování na Žižkově hotel PROKOPKA, jeden z nejlevnějších hotelu u centra Prahy, nečekejte žádný luxus, ale postačí to, snídaně, recepční na jedničku!
I WiFi v ceně kolem 500 Kč za noc…
Říká se že Žižkov je pokrytý Romy, my viděli pouze černou kočku, co je na tom pravdy nevím, byli jsme tam 3noci a nemůžeme si na nic stěžovat :)
Prostřední jedno z nejtišich z Prahy, pouze pár aut, slyšíte v noci…

Bohvar

Ja vybiram tady https://www.e­travel.cz/ces­ka-republika/praha daji se tam sehnat cenove prijatelne a zaroven vazne kvalitni hotely. Treba Pyramida je dobra. Alfons jeste neznam.

Wojciecho

Určitě doporučuji hotel v Praze https://www.pe­tithotelpragu­e.com/cs. Je to levné, pokoje mají klimatizaci, vše je čisté, personál je velmi příjemný. Hotel se nachází v blízkosti stanice metra Holešovice.

quentos

V tom AZ jsem byl taky, mohu doporučit. Akorát to není hotel, takže jestli máte vyšší nároky, tak holt nic…

reika

No sprchu + WC určitě na pokoji… Myslela jsem, že když už za ten hotel dám peníze, tak ať je to OK. Chtěla jsem zkušenosti lidí, kteří v nějakém dobrém hotelu byli a byli spokojeni.