Spartaboy

Doporučíte uklidňující skladbu, v níž je slyšet zvuky harfy?

Doporučíte mi uklidňující skladbu s harfou od nějakého klasického skladatele? Nebo kdyžtak i od někoho jiného.A nějaký playlist ze spotify kde je taková uklidňující hudba můžete také doporučit. Děkuji.

Doporučíte uklidňující skladbu kde hraje harfa?

Odpovědi
Kelt

Co třeba Smetana. Vyšehrad začíná právě harfa a tento motiv se objevuje i ve Vltavě. No a když si zadáš skladby pro daný nástroj, tak můžeš vybírat z tolika možností, že už klidný nebudeš.

Kajoch

např.....https://y­outu.be/DE31QEN­x64c
Na YT toho najdeš mraky.