Angi-Shy

Doporucite mi nejake lehke relaxacni hry do mobilu podobneho tematu?

Nechci zadne ty evoluční hry nebo hazeci angry birdss a tak, hraju spis ty bubble shootery, nebo neco u ceho se clovek nemusi tak snazit, bavily me treba hry candy crush nez to zacalo byt tezky, nebo love balls, ruzne hledani rozdilu nebo objektu v obrázcích a nebo treba ted jsem nasla super lehkou relax hru podoble evolucnim hram ale originálnejsi, zen koi. Nebo kdyby byla hra do mobilu podobna online pc hre Flow, hned bych brala! Nebo jeste hry kde treba neco udelate a pak hru muzete zavrit jelikoz cekate az se ve hre krok dokonci, ty prilezitostne ci jak. Do starych mobilu byla treba hra s Golumem z pana prstenu ktereho jste poslali treba pro jidlo a vratil se az 3 realne dny a tak.
Znate nejake dalsi podobne hry co jsou lehke, relaxační a zaroven zabavne?

Odpovědi
peterd108

Zahraj si Zelené Imperium