dust8

Doporučili byste při stavbě nového PC modulární či obyčejný zdroj a proč?

Odpovědi
Funna

budeš do nového PC čučet (skleěná stěna), nebo budeš mít „normální“ bednu jen s otvory pro větrání?…pokud to první, pak modulární zdroj je „hezčí“, nemáš tam svazek drátů, pokud to druhé, je to jedno, jaký to bude zdroj…sice to může mít vliv na větrání a musíš si dát pozor, by se ti tam všechny stráty vešly, ale pokud nemáš minitower, tak by v tom být problém neměl…

aliendrone

Modulární, či alespoň částečně modulární. Na PC tuzing prdím (smysl má jedině tuning podle mě), ale kritérium CHLAZENÍ je u počítače (výkonného) absolutně zásadní. Jakákoliv kabeláž navíc je u vzduchem chlazeného PC fakticky opruz, nezanedbatelný je i faktor překážení nevyužitých svazků. ;) :)