GabuleF

Doplněk stravy Equazen

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s výrobkem Equazen? Narazila jsem na něj na internetu a měl by fungovat na problémy se čtením a psaním u dětí – nemáte někdo zkušenost?

Odpovědi
Pepa25

Zkušenost nemám, popsal bych, jak bych reagoval na tuto nabídku:
První zásada u podobných reklam nebo doporučení na internetu je podívat se, jstli to nabízí i zavedené lékárny (pokud ne, tak bych to hned odmítl). Equazen je běžně dostupný a dá se dohledat, že obsahuje rybí a pupalkový olej. Takže patří do velké skupiny doplňků s omega masnými kyselinami. Jíte dostatek ryb nebo jiné podobné doplňky? Pokud ne, tak to můžete zkusit.

Milunak

Dobrý den, ano, dávám ho synovi a skvěle funguje. Určitě ho doporučuji vyzkoušet, syn se i lépe soustředí ve škole. Hlavně když si člověk uvědomí, že 1 denní dávka stojí cca 5,5 korun, určitě stojí za to.

WhiteM

To je fakt, souhlasím se Milunou. Já ho hledám hodně v akcích, protože se bez něho taky neobejdeme. Tady ho teď mají za dobrou cenu https://www.drmax­.cz/equazen-360-tobolek Vychází na 3,19 korun za tobolku.