Avatar uživatele
Ladybird

Doktorka mému 3týdennímu synovi předepsala vigantol..jaké s ním máte zkušenosti? Děkuji

Zajímavá 0 před 1672 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Zkušenosti s Vigantolem nemám, protože v době, kdy byly mé děti
malé se ještě nevyráběl (ovšem vitamín D se dětem podával už tenkrát.

Vzhledem k tomu, že je to v naší zeměpisné šířce s vitamínem D problematické, bych poradila se řídit doporučením lékařky.
A pokud konzultovat, pak ne s laiky v internetu, ale s dalším
dětským lékařem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Standardní vitamín. Doporučuje se zvlášť v zimním období. Myslím, že není co dalšího dodat. Okamžitý efekt snad ani na nic nemá, naši kluci s tím pokud vím žádné potíže neměli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Noemi123

Ahoj. Já ho používala u všech svých dětí (6,5,3) měli jsme předepsanou 1 kapku denně, a přes zimu 2 kapky. žádné potíže jsme s ním neměli
Předepsala mi ho dokonce i gynekoložka v době těhotenství, protože jsem měla velký nedostatek. Brala jsem 5 kapek.
Pokud ti ho předepsala doktorka, určitě užívejte..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eleeenaaa

Nám předepsala vigantol dětská doktorka a za mě spokojenost. Žádné bolení bříška, křeče, ani jiné vedlejší příznaky. V těhotenství jsem ho měla taky. Je sice na předpis, ale skoro celý ho proplácí pojišťovna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LLinda

pokud sis lék ještě nevyzvedla, mužeš si o něm přečíst v tomhle odkazu. https://www.le­karna.cz/vigan­tol-1x10ml-kapky-roztok/ jsou tam všechny informace, které by se Ti mohli hodit. jak už holky řekli, je na předpis. proto nejde objednat přes internet, ale musíš do lékarny. Pěkný den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Evulineceek

taky užíváme.. spokojenost. dáváme ho do mlíka. 2kv za den. děti jsou zdravé, fontanela se krásně zatáhla, vše v pořádku.

Upravil/a: Evulineceek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví