Doktorka mému 3týdennímu synovi předepsala vigantol..jaké s ním máte zkušenosti? Děkuji

Odpovědi:

Zlatý

Zkušenosti s Vigantolem nemám, protože v době, kdy byly mé děti
malé se ještě nevyráběl (ovšem vitamín D se dětem podával už tenkrát.

Vzhledem k tomu, že je to v naší zeměpisné šířce s vitamínem D problematické, bych poradila se řídit doporučením lékařky.
A pokud konzultovat, pak ne s laiky v internetu, ale s dalším
dětským lékařem.

Zlatý

Standardní vitamín. Doporučuje se zvlášť v zimním období. Myslím, že není co dalšího dodat. Okamžitý efekt snad ani na nic nemá, naši kluci s tím pokud vím žádné potíže neměli.

Ahoj. Já ho používala u všech svých dětí (6,5,3) měli jsme předepsanou 1 kapku denně, a přes zimu 2 kapky. žádné potíže jsme s ním neměli
Předepsala mi ho dokonce i gynekoložka v době těhotenství, protože jsem měla velký nedostatek. Brala jsem 5 kapek.
Pokud ti ho předepsala doktorka, určitě užívejte..

Nám předepsala vigantol dětská doktorka a za mě spokojenost. Žádné bolení bříška, křeče, ani jiné vedlejší příznaky. V těhotenství jsem ho měla taky. Je sice na předpis, ale skoro celý ho proplácí pojišťovna.

pokud sis lék ještě nevyzvedla, mužeš si o něm přečíst v tomhle odkazu. https://www.lekarna.cz/… jsou tam všechny informace, které by se Ti mohli hodit. jak už holky řekli, je na předpis. proto nejde objednat přes internet, ale musíš do lékarny. Pěkný den.

taky užíváme.. spokojenost. dáváme ho do mlíka. 2kv za den. děti jsou zdravé, fontanela se krásně zatáhla, vše v pořádku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 2377
Zlatý mosoj 1667
Zlatý marci1 1659
Zlatý annas 1638
Zlatý Kepler 1191
Zlatý hanulka11 1028
Zlatý gecco 846
Zlatý quentos 801
Zlatý briketka10 798
Zlatý ivzez 741

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.