Ladybird

Doktorka mému 3týdennímu synovi předepsala vigantol..jaké s ním máte zkušenosti? Děkuji

Odpovědi
ivzez

Zkušenosti s Vigantolem nemám, protože v době, kdy byly mé děti
malé se ještě nevyráběl (ovšem vitamín D se dětem podával už tenkrát.

Vzhledem k tomu, že je to v naší zeměpisné šířce s vitamínem D problematické, bych poradila se řídit doporučením lékařky.
A pokud konzultovat, pak ne s laiky v internetu, ale s dalším
dětským lékařem.

Dochy

Standardní vitamín. Doporučuje se zvlášť v zimním období. Myslím, že není co dalšího dodat. Okamžitý efekt snad ani na nic nemá, naši kluci s tím pokud vím žádné potíže neměli.

Noemi123

Ahoj. Já ho používala u všech svých dětí (6,5,3) měli jsme předepsanou 1 kapku denně, a přes zimu 2 kapky. žádné potíže jsme s ním neměli
Předepsala mi ho dokonce i gynekoložka v době těhotenství, protože jsem měla velký nedostatek. Brala jsem 5 kapek.
Pokud ti ho předepsala doktorka, určitě užívejte..

eleeenaaa

Nám předepsala vigantol dětská doktorka a za mě spokojenost. Žádné bolení bříška, křeče, ani jiné vedlejší příznaky. V těhotenství jsem ho měla taky. Je sice na předpis, ale skoro celý ho proplácí pojišťovna.

LLinda

pokud sis lék ještě nevyzvedla, mužeš si o něm přečíst v tomhle odkazu. https://www.le­karna.cz/vigan­tol-1x10ml-kapky-roztok/ jsou tam všechny informace, které by se Ti mohli hodit. jak už holky řekli, je na předpis. proto nejde objednat přes internet, ale musíš do lékarny. Pěkný den.

Evulineceek

taky užíváme.. spokojenost. dáváme ho do mlíka. 2kv za den. děti jsou zdravé, fontanela se krásně zatáhla, vše v pořádku.