Avatar uživatele
Kelt

Dokážete se vžít do role muže nebo ženy v tomto příběhu?

Novákovi mají 8letou dceru a čekají další přírůstek.
Paní Nováková je v porodnici a čeká, že brzy porodí, že bude mít brzy dítě. Čeká dítě.
Pan Novák je na všechno sám. Má toho dost. Poslal dceru do hospody pro pivo. Ale ta je už půl hodiny pryč. Pan Novák také čeká dítě.
S kým více soucítíte? S mužem, nebo se ženou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3031 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jiná odpověď-

Pan Novák nečeká dítě, ale na dítě.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jiná odpověď-

Byl jsem v pozici pan Nováka a to dokonce dvakrát.První dcera měl 13 měsíců a manželka v porodnici.Ale protože jsem byl ZODPOVĚDNÝ rodič, tak jsem se staral o dceru a ne o nějaké pivo.
Při třetím dítěti jsem měl na starosti DVĚ dcery a manželka v nemocnici.Jenže to vyšlo akorát na prázdniny a já jednu dceru musel vypravit na tábor.Takže přichystal celý kufr a všechno co dítě potřebuje na třítýdenní tábor.
Já tenkrát na nějaké pivo neměl ani pomyšlení.A mi­mochodem, dcery byly ve věku 8 a 9 let (starší jela na ten tábor).
Takže pan Novák je NEZODPOVĚDNÝ RODIČ když má raději pivo než manželku a dceru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jiná odpověď-

8 letou dceru poslat do hospody pro pivo? Pivo ji neprodají a ještě se jí může něco stát. Opravdu nezodpovědný otec. Chudák paní Nováková, kdyby o tom věděla, tak porodí předčasně. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

S panem Novákem

Má žízeň a Novákové to nevadí, protože o tom neví. Nakonec to na blížícím se porodem nic nemění.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Jiná odpověď-

S dieťaťom, hlavne keď je zakázané predávať alkohol deťom. A dcéra Nováková prehovára výčapníka, aby jej to pivo predal, lebo otec ju… tak čaká a čaká…
S pánom Novákom, ktorý ešte nevie, že spolu s pivom príde aj Zákon v podobe „Pomáhat a chránit“
S pani Novákovou, hlavne, ak vie, že po príchode domov sa bude musieť postarať okrem deti aj o pána Nováka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DandeeAcer

S panem Novákem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
steve black

S panem Novákem

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek