Franta Pepa

Dokáže doktorka při prohlídce na 13 letech zjistit, že jsem už masturboval?

Jelikož rodiče o tom, že jsem masturboval, nevědí a bojím se, že by se to dozvěděli

Nejlepší odpověď
Filip84

A proč by to měla, jako, zjišťovat, můžeš mi říct? Ty máš nějakou perversní pediatričku, co je ujetá na třináctileté fakany, vyzpovídá je, a nad představou, jak si to dělají nejprve levou rukou, pak pravou rukou, a pak co já vím, si strká do veselé dírky nohu od kulečníku, nebo co? Jestli ano, tak jí nahlas na OSPOD, ne, problém vyřešen, harmonie obnovena.

V opačném případě proč by to měla zjišťovat? Si připadáš tak zajímavý, jako? Ne, opravdu věř, že třináctileté ucho, co si leští konsoli, je normální, je to přirozené, ale ne, není to zajímavé, opravdu není. Tak proč? Chápeš, že to není nemoc? Nebo ve škole nemáte sexuální výchovu? Nebo si z nás tady děláš prdel, nebo co?

Ty už to nehul, vážně, frajere! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🙄

Ano, jsem zapomněl, když nemáte tu sexuální výchovu: kláda se nestrká do výfuku, nebo nějaké rezavé trubky, nebo díry v sudu, nebo tak něco a podobně. A kdo maže, ten jede, Buďto si kup nějaký masturbátor, z kapesného, nebo, alespoň, pořádnou pixlu kokosového oleje. Protože když ho budeš mít poškozeného, tak se lékařka – logicky – bude pídit, kterak jsi k tomu poškození konsole přišel.

Další odpovědi
df

Pokud si ho nevyhoníš u doktorky v čekárně, tak ne. Proč se ptáš? Honění není ostuda.

quentos

Pokud nemáš viditelně odřený penis, tak těžko.

Kelt

Třeba po spatření paní doktorky se ona stane na nějakou dobu masturbačním symbolem. A to řekl tuším Freud. Každý v životě aspon jednou onanoval a ten, kdo to popírá, onanuje dosud. A pokud se bojíš reakce rodičů – dospíváš a měl by sis s nimi o tom promluvit. Je to přirozená věc. Raději dříve s rodiči než nést následky.