zjentek

Dokázali bychom sdílet tuto planetu s dinosaury?

Jako z naší strany, jestli bychom to dokázali. To znamená my, lidé- snad chápete, ne?

Nejlepší odpověď
Drap

Zelení ekoteroristé by to nepřipustili. Dinosauři by produkovali metan.

Další odpovědi
cappuccino

Urcite ne! Vzdyt uz dneska nema spousta zvirat dostatek prostoru k ziti, clovek jim krade jejich uzemi! Viz sloni, tygri, lvi, medvedi, vlci, ptaci a jini.
Dinosauri potrebovali k zivotu ohromne plochy! Nedokzu si predstavit, jak by se brodili treba nasimi repkovymi lany a pili vodu z nasich zahradnich bazenu:)

led

A kde by sme venčili, tieto naše domáce zvieratká, jašterice, lietavce a hmyz? Aj keĎ na druhej strane, oni sa správajú na Zemi prirodzene a nehrozia jadernými výbuchmi, ani likvidáciou vlastného druhu na rozdiel od človeka.
Ale vychádza mi zaujímavá otázka:
Dokázali bychom sdílet tuto planetu s člověkem?

Rokio

Podle mě ano, pokud by žili v přírodních rezervacích.

da ny

Určitě ne.
Kromě zvýšeného podílu metanu 😉 By je planeta Země (ani člověk) neuživila.
Ani vegetariány.
Chovat je jako mazlíky, by člověk nezvládl.
V části planety panuje hladomor. Řada lidí, má co dělat, aby s jim dostupnými financemi,
uživili sami sebe a děti.