Dokázala by ta nejkrásnější hudba vyvolat orgasmus?

Nejlepší odpověď
Kepler

Hudba??? Snad jen v symbolickém nebo přeneseném smyslu slova. V takovém smyslu mívám i houbařský organismus, když najdu dvacet nádherných suchohřibů na „jednom fleku“.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Bohužel akorát tak eargasmus :)) mám pár skladeb, se kterými bych chtěla mít pohlavní styk, ale nevím jak…

dubraro

K vyvolání orgasmu je nutná mechanická stimulace.

anonym

Když tomu tochu pomůžeš, tak ano.

banana-cider

Orgasmus – myšleno jako ten sexuální je někdo schopen vyvolat pouze svou myslí, tedy i bez stimulace a jde to tedy i bez hudby – tedy i s hudbou.

Hudba ale může u někoho vyvolat eargasmus, který se může projevovat běháním mrázu po zádech a podobně.

yuko

Tak to zkus, třeba budeš první.

Kepler

dubraro: možná by se daly použít některé žesťové nástroje… 🙂