peterd108

Dodržel jsem téma u slohové maturitní práce z češtiny?

Dobrý den, mám jeden dotaz ohledně maturitní slohovky z češtiny. Vybral jsem si úvahu (téma Může být obdivuhodný i zdánlivě obyčejný život?) Chtěl bych se zeptat, jestli jsem dodržel zadání tématu.V prvním odstavci jsem napsal, že dnes jsou obdivovány různé celebrity, sportovci atd. Napsal jsem že se často objevují v mediích a jsou pro mnoho lidí vzorem. Na konci odstavce jsem napsal otázku, jestli může být i zdánlivě obyčejný život obdivuhodný. V dalším odstavci jsem psal, že si obdiv zaslouží dobrovolní hasiči, vojáci, lide pracující v neziskových organizací.. V dalším odstavci jsem psal, že si zaslouží více respektu rodiče co vychovávají adoptovane děti nebo matky co vychovavaji deti samy.
Na zaver jsem napsal že i zdánlivě obyčejný život může být obdivuhodný než život kdejaké celebrity.

Myslíte, že jsem dodržel téma? Pokud ne bude moje práce hodnocena 0 body nebo se jenom některé strhnou? Děkuji mnohokrát

Odpovědi
annas

Ptáte se na na nesprávné stránce. Pokud vím, nikdo z nás práce neopravuje, takže náš subjektivní názor nic neznamená.

Kromě toho je třeba číst celou práci a znát kritéria pro hodnocení. Zepteje se svého češtináře, nebo musíte vydržet, až dostanete vyhodnocení.