Robert1234

Dobrý večer, mohl by mi někdo prosím poradit jak přibrat v obličeji? Předem vám děkuji.

Odpovědi
df

Za prvé si myslím, že bys musel přibrat celkově. Za druhé bych ti poradil, abys tak moc neřešil, jestli máš ideální symetrie. Něco se dá doladit, zbytek nech tak. Dívku zaujmeš charismatem, nikoliv vzhledem. A ostatni tě mohou respektovat diky tvé povaze a chování.

nyjono

Pouze v obličeji nepřibereš.
Jen celkově.
Toto se řeší světlými a tmavými korekcemi.
Jdou dělat divy, ale musí se to trochu znát, vědět co a kam.