kibul

Můžete mi poradit, o co můžete jít v popsaném problému?

dobry den,zena byla pred tydnem na operaci se stitnou zlazi a vcera byla na kontrole a vydelali ji z ztehy tkzv. k

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

dobry den,zena byla pred tydnem na operaci se stitnou zlazi a vcera byla na kontrole a vydelali ji z ztehy tkzv. knofliky. Dnes rano se vzbudila a rika, ze tam ma jakousi bouli a ma tu ranu tvrdou.Muzete mi poradit co to muze byt.je z toho cela vydesena.Dekuji

Nejlepší odpověď
Drap

Po netu neumí nikdo vyšetřit, doporučuji navštívit lékaře. Nemusí to být nic závažného, někdy po vytažení stehu, se může vytvořit zatvrdnutí z důvodů hojení.

Další odpovědi
ivzez

Také bych doporučila další návštěvu lékaře,
přes internet nikdo nic nepozná.

Mc Merkurion

… chtělo by to dodat: rentgen, snímek, CT, KO a hlavně manželku, jinak to lze těžko poznat, křišťálová koule nefunguje …