vvlastina

Dobrý den, při volání mi zhasíná displej, už jsem četla co se dalo ale nevím co s tím. Máte zkušenosti a poradíte? Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Můj to dělá taky,asi tovární nastavení (šetřič displeje),ale není problém si ho znovu rozsvítit stiskem jakéhokoliv tlačítka na klávesnici i při volání.

Další odpovědi
Lamalam

Můj telefon také během hovoru zhasíná displej. Vždy jsem myslela, že je to normální vlastnost, během hovoru nepotřebuji, aby svítil.

zzzlatokopka

To bude normální vlastnost, ten můj to dělá taky:-))

Ale když ho dám od ucha, tak se zase rožne:-) Je v tom nějaké čidlo a tím se šetří baterka, je zbytečné, aby tefon u ucha svítil:-)

V nastavení si můžeš prodloužit dobu svícení v nečinnosti,ale při volání ti stejně u ucha zhasne, teď jsem to zkoušela na tom mojem a i po prodloužení na hodinu, ihned u ucha zhasnul.

gecco

Jaký máš mobil???

Takto ti mohu poradit jen:

  1. zkontroluj si nastavení
  2. zjisti (třeba z manuálu), zda nejde o vlastnost
  3. je-li to vada, reklamuj jej

zelí

Je to normální věc. Stará se o to senzor přiblížení poblíž čelní kamerky. Jde to v nastavení deaktivovat.

Emefej

Nedělej nic, hovoř s vypnutým displejem.

Luxx

taky to na svém BlackBerry tak mám.. je tam nějaký senzor, který reaguje na světlo.. kromě zhasínání displeje během hovoru to taky mění intenzitu podsvícení displeje v závislosti na množství dopadajícího světla..