Avatar uživatele
niky

Dobrý den přeji,ráda bych se vás zeptala na můj partnerský stav nějak to začíná skřípat mé datum je 12.03.1984

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 5071 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Třeba najdete odpověď na svůj problém …vaše životní číslo je jedna.....
Má sklon k vůdcovství. Má odvahu a inspiraci. Je aktivní a tvůrčí. Přednost dává individuálnímu úspěchu. Schopnost prosadit se vlastní iniciativou a vůli uspět. Je třeba více času věnovat druhým. Je dobré ji chválit. Ráda dominuje. Řídící schopnosti. Někdy dosáhne slávy nebo společenského postavení.

Pozor na nadřazenost a tvrdohlavost. Osobní váhavost a obtíže v hledání vlastní cesty. Malá pomoc a podpora z vnějšku. Osamělost.

Zdroj: http://numero­logie.najdise­.cz/zivotni-cislo/1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Moje manželka by suše poznamenala, že jsem chlípný stařík, ale ze zkušenosti vím, že když něco skřípe, je třeba více mastit!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BENYTA

Z tvé otázky je zřejmé,že myslíš,že zde jsou kartáři /ky/ ,jasnovidci /kyně/ ,věštci /kyně/ ,atp.další obory…obávám se,že jsme tu jen normální lidi…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Dobrý den odpovědi.cz jsou portal kde se má lidem odpovědět na otázky a pomoci,ale v tomto vám tu zde nepomůžem.Dopo­ručuji vám obrátit se na nějakou kartářku která vám vaši otázku určitě ráda zodpoví a pomůže vám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

A co přesně bys chtěla vědět? Z tvé otázky jsem vyčetl, že ti je něco přes 26 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

To je datum tvého sňatku nebo datum narození?
Myslím, že toto není to pravé místo na tvůj dotaz. Mám kontakt na skvělou astroložku a numeroložku. Je v Kolíně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dagry

Kropítko dobrýýýým já jsem taky 1 a spousta toho tam sedí. Díky 🙂

před 5071 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek