niky

Dobrý den přeji,ráda bych se vás zeptala na můj partnerský stav nějak to začíná skřípat mé datum je 12.03.1984

Nejlepší odpověď
kropitko

Třeba najdete odpověď na svůj problém …vaše životní číslo je jedna.....
Má sklon k vůdcovství. Má odvahu a inspiraci. Je aktivní a tvůrčí. Přednost dává individuálnímu úspěchu. Schopnost prosadit se vlastní iniciativou a vůli uspět. Je třeba více času věnovat druhým. Je dobré ji chválit. Ráda dominuje. Řídící schopnosti. Někdy dosáhne slávy nebo společenského postavení.

Pozor na nadřazenost a tvrdohlavost. Osobní váhavost a obtíže v hledání vlastní cesty. Malá pomoc a podpora z vnějšku. Osamělost.

Zdroj: http://numero­logie.najdise­.cz/zivotni-cislo/1

Další odpovědi
dudu

Moje manželka by suše poznamenala, že jsem chlípný stařík, ale ze zkušenosti vím, že když něco skřípe, je třeba více mastit!

BENYTA

Z tvé otázky je zřejmé,že myslíš,že zde jsou kartáři /ky/ ,jasnovidci /kyně/ ,věštci /kyně/ ,atp.další obory…obávám se,že jsme tu jen normální lidi…

panenka

Dobrý den odpovědi.cz jsou portal kde se má lidem odpovědět na otázky a pomoci,ale v tomto vám tu zde nepomůžem.Dopo­ručuji vám obrátit se na nějakou kartářku která vám vaši otázku určitě ráda zodpoví a pomůže vám.

Miroslavst

A co přesně bys chtěla vědět? Z tvé otázky jsem vyčetl, že ti je něco přes 26 let.

ReHu

To je datum tvého sňatku nebo datum narození?
Myslím, že toto není to pravé místo na tvůj dotaz. Mám kontakt na skvělou astroložku a numeroložku. Je v Kolíně.

dagry

Kropítko dobrýýýým já jsem taky 1 a spousta toho tam sedí. Díky 🙂