NEROZUMIM

Jak zjistit výkon zdroje z údajů na něm uvedených?

Dobrý den, mam problém nevím kolik ma w(wattu) muj zdroj moc se v tom nevyznam takže bych tu potřeboval pomoct … potřeboval bych zjistit kolik ma w (wattu) výkon muj zdroj, je tam napsáno, že: max 120 W (wattu) a pak max power 400 W (wattu) tak nevím, jestli to jede na 120, nebo na 400 :/ – popřípadě jestli by mi rozjel grafiky kde je napsano – Doporučený výkon zdroje cca (minimum) [W]: 300 – jinak děkuji ža všechny odpovědi- .

Odpovědi
Kepler

120 W je trvalý příkon, na který je zdroj stavěný. 400 W je příkon, který zdroj krátkodobě snese.

mzm

Není 400W celkový příkon (výkon?) a 120W výkon nějaké větve (řekněme +12V?)
Jestli se bavíme o PC zdroji, tak ten má výstupy o různých napětích a různých výkonech. Třeba +12V 120W, –12V 12W, +5V 100W, –5V 10W, +3.3V 100W.....