dorloter

dobrý den,potřebuji vědět co všechno potřebuje bratr k tomu aby získal děti do péče.přítelkyně je opustila kvůli drogám.

Odpovědi
bobánek

Doporučoval bych aby zašel na sociálku a nebo to dal k soudu.Chvílí to potrvá ale věřím že děti dostane do péče on.A přítelkyně at se nechá vykastrovat,takoví lidi by děti neměly mít!

eva

Myslím že by si měl u soudu podat žádost o výživné a svěření dětí do své péče.Pokud je matka dětí opustila,tak mu určitě svěřeny budou a pokud jde o děti,tak soud jedná docela rychle.