Sára & koně

Poradíte s přezdívkou na YouTube? Zabývám se zvířaty, hlavně koňmi. Nemá někdo nějaký dobrý nápad?

Dobrý den. Potřebuji poradit o přezdívku na YouTube. Zabývám se zvířaty. Hlavně koňmi. Nemá někdo nějaký dobrý nápad?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
Drap

Kůň

Mc Merkurion

… Šemík …

Kelt

Tak si dej hisán to je arabsky, nebo sus – to je hebrejsky. a na internetu si to můžeš přeložit do libovolného jazyka, caballo, chéval, horse, Pherd a podobně. Dej si to, co se ti líbí. Jinak je tady každému jedno, co tě baví. Přezdívku si zvolíš sám a nemusí o tom nikdo vědět. Teď vidím, že jsi děvče, takže třeba klisna se řekne grasňi – romsky.

Edison

Ne. Neporadíme. Pokud si nevíš rady s přezdívkou… jak chceš dělat zajímavá a originální videja?