Lucie Pop

Jak z natočeného videa získat zvukovou stopu?

Dobrý den, z videa natočené na mobilní telefon potřebuji získat zvukovou stopu, kterou následně potřebuji zvukově opravit a upravit, aby z ní bylo zřejmé, co kdo hovoří. A já nejsem v těchto věcech vůbec znalá. Jsem ochotna za toto zpracování i zaplatit.

Odpovědi
Edison

Odstranit zvuk a ten pak ozvučit k poslechu? A Nějak nerozumím… Přečti si to po sobě a dej to prosím do pořádku. Uvě dom si, zo zbude po odstranění něčeho.

A druhá stránka věci: Videjo je něčí dílko nebo dílo jako CELEK! Zásahem do toho provádíš zásah do díla. Je tedy dobré si ověřit práva.

Ano, jde to. Buďto vhodným editorem, nebo programovým přehráním z appky do appky, nebo nakonec kablíkem do třeba do NTB.

elkon

Je to nějaké zmatené, zvuk z videa není problém v počítači dostat. Ale to je kvalita tak špatná, že není poznat kdo hovoří? V tom případě asi bez obrazu to nikdo nepozná. Se špatným zvukem toho moc nevykoumáš.