Erca38

Nevite, jak se jmenuje pisnicka na Nova Cinema – upoutávka na filmy na Voyo? A kdo ji zpívá?

Dobry den
Dekuji
Zpivaji tam hlavne deti

Nejlepší odpověď
Alesh

Zkus Shazam nebo SoundHound. 😉

Další odpovědi
Otazník123

Nevím, ale mohla by pomoct aplikace Shazam na chytrém telefonu. Až si všimnete že reklama běží v televizi, přiložte k ní mobil a Shazam vám najde o kterou písničku se jedná.

jakmanos

Před pár měsíci bylo tohle https://youtu­.be/SzmUde_EK5Y?t=178, ale už to asi změnily.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

da ny

U otázek v ČJ je poněkud nešťastní/nevhodné, začínat je záporem (za nás učivo na základní škole).
Na Vaši, takto položenou otázku se nabízí odpověď: „Ano, nevím.“ ;)
Oslovujete ty, kteří „ví“, ne ty, kteří neví…

Erca38

Prosim ja hledam jen tu pisnicku nechci tu byt napadana dekuji

Alesh

To neřeš, je tu celá řada lidí, co neporadí, zato rádi poučují. 😉

Erca38

Dekuji