mlaticka

Dobrý den,několikrát za den mám chut na sex,chtela jsem se zeptat zda nejsou nejake prasky na tlumeni chuti na sex.diky

Nejlepší odpověď
www

Prášky neznám, ale nejlépe to vyřešíš sexem, nebo autoerotikou. Pomůcek je hafo 😉
Doplňuji:
Navíc je to zdraví prospěšné (i ta autoerotika) !!

Další odpovědi
quentos

asi budou, ale jenom na předpis. Poraďte se s lékařem a lékárníkem, my tady těžko něco vymyslíme…
Doplňuji:
ad casey, jenže vona není zas taková samozřejmost, že ho/ji každej má. Jsou lidi, kteří ji nemohou zaboha najít, a jsou lidi, kteří ji sice maj, ale nic s ní(m) není (taky znám takový). Kdyby měla takový řešení k dispozici, asi by sem nepsala…

Michal Kole

Pro muže: Strčit penis do kýblu se studenou vodou

Pro ženu: Použít nanuk

Pro mladší 15: Vy nesmíte, jděte k lékaři

bolak

Michal Kole: a kterej bys doporučil, něco od Algidy nebo klasiku? > http://zmrzlina-misa.cz/_images/mi­sa-tvaroh.jpg

tady máš něco ať se zklidníš ↓↓↓

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=4cdob­wOfA4Y&feature=fvsr

casey

Ja mam taky nekolikrat za den chut na sex, ale prasky mi teda nenapadli. Jako reseni vidim partnera/ku.
Na vojne myslim pridavali do caje brom na snizeni sexualniho apetitu vojaku.
Doplňuji:
quentos – nemyslel jsem to jako narazku, tazatel nepise, jestli je singl ci nikoli. Osobne ackoli zenu mam, tak na sex mam chut take spise pres den a vecer uz jsem casto unaveny a chut nikde. Jinak mas samozrejme pravdu, kazdy mel nekdy obdobi, kdy byl bez sexualniho partnera.

Deli

Ano, recept je snadný: UŽIJTE SI TO!!!!!!

pavluš

budˇjak budˇ,pokud vám to překáží v práci doporučuji psychologa

dudu

Před drahnými léty Poláci natočili velmi dobrý film „Sexmise“ a tam fungoval automat, který ženy v pravidelných intervalech nabádal: „vem si prášek!!“. Jinak asi ten nanuk. Už pan Prošek v poněkud aktualizované verzi Babičky se zmiňoval v tom smyslu, že „když začne svrbět, je to horší jako když se podebírá pata“.

terry

Optala bych se tady. Třeba i večer zavolat nebo napsat na F1

http://www.sex-koucink.cz/

Drap

Podobné problémy nemám. Vůbe netuším o čem je tady řeč.

alexandra

To je to stejné,jako když mám chuť na sladké a nesmím.No a Ty to můžeš třeba rozchodit.