Avatar uživatele
Peter Kus

Dobrý den, myslíte si , že zvládnu nainstalovat střešní okno svépomocí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3471 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hykam

Pokud si někde seženeš dokumentaci k montáži, nebo jsi to alespoň někde viděl a jsi trochu manuálně zručný, tak proč ne.

Já si nechal namontovat okna od firmy a nakonec jsem si je musel téměř všechny předělat, ani jedno nebylo v rovině. Nic na tom není, kdybych to před tím alespoň někde viděl, namontoval bych si je rovnou sám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Banán88

pri trose manualni zrucnosti zcela jiste ano.. ale postup si urcite peclive prostudujte a sjedte si to imaginarne „na sucho“ aby vas neco neprekvapilo tak moc, ze by jste stejne musel volat remeslnika.. ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

Pane Kusi, pokud jste manuálně zručný, tak určitě to zvládnete.
Pokud budete mít okno od Veluxu, tak vím určitě, že uvnitř mají obrázkový návod k montáži.
U ostaních firem nevím, jaký mají návod. Ale musí dodat návod..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Suk

Dobrý den.
montovaly jsme si střešní okna samy a není to opravdu nic složitého. První okno nám trvalo sice trochu déle, ale u ostatních už jsme věděly co a jak a tak byla montáž hotová poměrně rychle. Montáže se tedy nebojte a klidně si okna namontujte sám, jelikož tím ušetříte nemalé peníze. Velmi důležité však je, aby jste si u výrobce Vašich střešních oken ověřil, zda tento konkrétní výrobce montáž svépomocí vůbec umožňuje. V opačném případě byste přišel o záruku a to je v případě střešních oken důležitá okolnost. My jsme koupily střešní okna TOSO u kterých výrobce umožňuje montáž svépomocí a tak jsme o záruku, která je v případě těchto oken na dobu 10 let. Okna jsme objednaly přes internet u import-tomecek.cz nebo to bylo na toso.cz Každopádně pokud máte jiná okna, tak možnost montáže svépomocí prověřte u svého výrobce střešních oken.
Doplňuji:
Ještě jsem zapomněl dodat, že jsme obdržely se střešními okny Toso také montážní DVD video a to nám to také usnadnilo. Nicméně byly v každém okně i obrázkové montážní návody a tak člověk věděl, jak má postupovat.

Upravil/a: Suk

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek