mikik

Meteostanice Hyundai?

Chci se zeptat kdo vlastníte meteostanici Hyundai WS 2011 VIND jak jste s ní spokojeni?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Lákadla lákají, stěrače stírají… Obejdu se bez podobných šidítek, v nichž stejně nikdo ani za čas nevymění baterii a zůstanou zanedlouho na dně šuplíku. Stačí pohled z okna.

Další odpovědi
venkovan

Mám biometeostanici. Je spolehlivá. Unavený a ospalý – přijde vlhko respektive. vyskočím z postele jako pružina ze starého gauče – bude hezky atd.
když se podívím ven a holky mají sukně přes hlavu – fouká silný vitr hodně od země.
Když se soused válí po chodníku – vichřice a nebo je ožralej jako prase.
Když jde manželka rázným krokem domu – bude dusno a horko.