paja 1993

Kde nahlasit provozovnu, v níž pracuji zaěestnanci bez potravinářského průkazu?

Dobrý den kde nahlasit provozovnu kde pracuji zamestnanci bez potravinarskeho prukazu

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
elkon

Česká obchodní inspekce.

Edison

Státní potravinářská inspekce, úřad práce, živnostenský úřad, státní úřad inspekce práce… TV Noha, TV príma, lampárna na hlavním nádraží… jistě by se našly i další instituce…

ivzez

Potravinářský průkaz se už roky nevydává a pochybuji,
že by ty staré dnes někdo uznal (že by ještě platily).

Zkuste hygienickou stanici.

Kryšpín

Dnes už se to tak nebere, pokud jste informator tak práskejte alespoň se uleví

Mc Merkurion

@ivzez: … ale vydává … https://www.sev­t.cz/clanky/jak-ziskat-potravinarsky-prukaz/ … zákon č.258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví. V § 19 …

smart aleck

Na co potřebuje kotelník zdravotní průkaz je mi záhadou!

ivzez

Jestli chodí do kuchyně…