kristyna 19

Když jsem 4 dny po laparoskopické operaci(odstranění cysty) a samovstřebávací stehy štípou, je to normální?

Dobrý den, jsem 4 dny po laparoskopické operaci(odstranění cysty), mám samovstřebávací stehy a štípou, je to normální?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
Edison

A co Ti řekl dochtor????

nyjono

Záleží na intenzitě štípání.
Určitě bude nějakí kontrola, tak ti víc řekne ošetřující lékař.

ivzez

Normální je zdravotní problémy konzultovat
s ošetřujícím lékařem, nikoliv s laiky v internetu.