Rikanos

Dobrý den, je mi 14 let a mam 164 cm, chtěl bych být vyšší.

Můj sen je dostat se v basketu do NBA, ale nevím jestli s mojí výškou mého cíle dosáhnu a pokud je vůbec možné dostat se do NBA se 164 cm. Děkuju

Nejlepší odpověď
elkon

Buď v klidu, nemá smysl spekulovat. Člověk většinou roste až do doby dospělosti. Stejně s tím nic neuděláš. Trochu může napovědět výška ostatních členů rodiny, ale není to pravidlem.

Další odpovědi
seraphico

Muggsy Bogues měří 160 cm a také hrál v NBA z pozice rozehrávače, takže ty máš ještě 4 cm k dobru. 😃

Zdroj: https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Muggsy_Bogu­es

paul1

Neboj, ještě porosteš.

Pepa25

164 cm ve 14 letech je normální výška, mírně pod průměrem, který je asi 167 cm. Konečná výška se může hodně lišit, ale pravděpodobně se bude pohybovat kolem průměru.
V NBA není nikdo podprůměrné výšky (pod 180 cm), protože by neměl žádnou šanci uspět.

Lgee

Chtít můžeš.

Martincm

Papej polívky

Rikanos

Moc vsem dekuju