Dobrý den, jako nájemci se mi rozbil plynový kotel a musí se vyměnit plynový ventil. Kdo tuto celou opravu bude hradit?

Nejlepší odpověď
www

Záleží jak zní nájemní smlouva, co je jejím obsahem! Dále také na tom, zda jsi případně mohl/nemohl způsobit poruchu sám.
Doplňuji:
Pro Hanny a Žolík:
Sorry, vy znáte předmět a obsah smlouvy? Co když mám pronajatou nemovitost se všemi právy a povinnostmi?
Př.: „Jedu na 3 roky ven, tady jsou klíče a dělej jak umíš, stejně to pak prodám. Hlavně nic nepřestavuj a nepodpal. Složenky budou chodit do tvé schránky, pojištění taky, ne abys to zrušil!“ Atd. „Chci za to tolik a tolik..“
Sepsáno a podepsáno, sám jsem to tak měl !

Další odpovědi
hanny 2

Tuto opravu bude platit pronajímatel.Také pronajímám prostory a opravy,které se týkají mého majetku jsou samozřejmě v mojí kompetenci.Leda že by ta závada na kotli vznikla vaším zaviněním,ale to asi těžko,že?
Doplňuji:
www – tak v takovém případě by se snad neptal!

žolik

Tuto opravu bude hradit pronajímatel,by­tu,jsou tam nějaké upravy týka se to cenových položek,ale v tomto případě jít za Pronajímatelem.

Zdroj: žolík