Dodo470

Poradíte, co mám dělat po ztrátě složenky, kterou jsem měl zaplatit pokutu?

Zdravím, co mám dělat po ztrátě složenky, kterou jsem měl zaplatit pokutu. Přišlo mi to od městského úřadu jako „náklady trestního řízení paušální částkou“. Zavolat na úřad nebo zajít na úřad a vysvětlit co se stalo a dají mi novou složenku nebo jít na PČR? Děkuju
Ztráta složenky, kterou jsem měl uhradit pokutu

Nejlepší odpověď
briketka10

Zajdi osobně na Úřad, vysvětli co se
stalo a tam Ti vystaví kopii složenky.

Další odpovědi
ReHu

To se mi stalo taky
Zajdi tam, řekni kdo jsi, co a kdy se stalo.
Nezapomeň občanku.
Dají ti složenku novou, možná to budeš moct zaplatit přímo tam.