Krčálek

Dobrý den, Jak se dá naučit angličtina, abych mohl mluvit plynně?

Odpovědi
MrGandy

No pokud už angličtinu umíte po stránce naučení (gramatika apod..) a jde vám jen o to, naučit se správně výslovnost … tak bych doporučil koukat na filmy s titulkama a občas si naladit nějaký rádio. Pokud neumíte vůbec anglicky tak se můžete přihlásit do nějakého kurzu, kterých je všude plno a pro zrychlení si pouštět filmy, písničky apod… a slova, která nebudete znát si automaticky vyhledáte, protože vám bude vadit, že tomu nerozumíte.

dudu

Z vlastní zkušenosti s němčinou a ruštinou vím, že schopnost plynulé mluvy vyžaduje mít dostatečnou slovní zásobu, umět využívat synonyma a dosáhnout stádia, kdy již nepotřebuji v duchu si vytvářet českou větu, kterou pak překládám, ale dokáži „usadit se“ do jazyka i z hlediska jeho gramatiky a větné tvorby.

terry

Existují i koverzační kurzy.
Mám za to, že praxe je nade vše :)

pavla233

Já jsem se zúčastnila jazykového kurzu na této škole http://www.pyg­malion.cz/, a potom si doma pouštím filmy