jsstanik

Jak naformátovat flashku na FAT32, když nenabízí formát FAT32, ale jenom exFAT a NTFS?

Dobrý den, jak naformátovat flashku na FAT32? Nenabízí formát FAT32, jenom exFAT a NTFS. Díky

Odpovědi
Klaproth

Moc tomu nerozumím. Souborový formát je záležitostí operačního systému a nikoliv úložiště, které se pokoušíš formátovat. Zkus jí naformátovat v jiném zařízení.

Hans51

Zkuste použít program USB Disk Storage Format Tool, měl by být k dispozici ke stažení zdarma.