Eva Pečivová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Přiberu z kávy cappuccina z plnotučného mléka ? Bez žádného bílého cukru?

Mám ji tak 1 za 2 až 4 měsíce. A mám pohyb v práci jsem číšník. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
nyjono

Obávám se, že při tvém způsobu uvažování nejspíš přibereš i při pití 2 dcl čisté vody 1× za 2 až 4 měsíce.

Další odpovědi
JežíšKristus

To jsou otázky jak za krále Kladska.

Pepa25

Jedno cappuccino 150 ml má energetickou hodnotu cca 200 kJ. Průměrný denní příjem dospělé ženy by se měl pohybovat kolem 8000 kJ. Z uvedeného myslím jasně vyplývá, že vaše energetická bilance záleží na tom ostatním, co sníte nebo vypijete a také samozřejěm výdeji energie.

Dochy

Podle toho co píšeš je to jak plivnut do moře. Nemá smysl to řešit. Je v tom kapka tuku, trošička cukru, trocha laktózy, Pokud s ničím z toho nemáš problém ve smyslu intolerance nebo alergie, řešíš nesmysly. Asi něco jako jestli nevadí běhat s otevřenou pusou, když je pak možné spolknout komára.

To co se ve výživě řeší jsou řádově desítky a stovky gramů denně.