Barča lama

Kolik spotřebuje průměrný člověk kg plastů za den?

Nejlepší odpověď
Kepler

Není to žádný chyták. Najdi si roční výrobu plastů na celém světě, od toho odečti kolik je recyklováno, to celé vyděl 7 500 000 000 a 365 dny. A máš ten nejprůměrovatější průměr, jaký jen můžeš mít.

Další odpovědi
aliendrone

Pokud ti jde o jejich konzumaci, zkus to specifikovat na „vypije“ nebo „sežere“. Aby se vědělo. ;) :D :D

ivzez

Barčo,

to je chyták. Dokud není definován průměrný člověk,
nelze zjistit, kolik kg plastů za den spotřebuje.
_______

Doplňuji:
Kepler píše o průměrné spotřebě plastů na člověka a den,
nikoliv o spotřebě plastů průměrným člověkem.

nyjono

Kolik plastů CO????
Vytřídí?
Vyhodí?

Mc Merkurion

… no, sníme jich dost: „průměrný dospělý člověk sní ročně padesát tisíc částic mikroplastů a dalších padesát tisíc vdechne“ https://zena-in.cz/clanek/dobrou-chut-vite-kolik-plastu-snime-za-rok , ale kolik je to v kg, tak to si najdi: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=cht%C4%9Bla+bych+se­+zeptat+kolik+pr%C5%AF­m%C4%9Brn%C3%BD+%C4%8Dlo­v%C4%9Bk+plas­t%C5%AF&oq=cht%C4%9Bla+b­ych+se+zeptat+ko­lik+pr%C5%AFm%C4%9Brn%C3­%BD+%C4%8Dlov%C4%9Bk+plas­t%C5%AF&aqs=chro­me..69i57j69i60­&sourceid=chro­me&ie=UTF-8

Kryšpín

Záleží zda je to Číňan nebo Amík kteří odmítají spolupracovat na eko-budoucnosti, anebo evropan který již nepoužívá plastová brčka.

ivzez

Podle mne to je chyták.

Mc Merkurion

… opravdu nejni, jen nevíme, jestli se myslí spotřebou jako sníst (viz má odpověď), nebo na použití: sáčky, petky atd. …